mIRC

mirc

mIRC için Editör Açıklaması: Bir önceki sürüme nazaran bir çok hata düzenlemesi ve azda olsa yeni özellik eklenerek hata düzeltme versiyonu olarak mIRC 6.35 piyasaya sunulmuştur. Orjinal versiyonu ingilizce olduğu için bu programı türkçeye çevirdik, test ettik, virüs taramalarindan geçirdik, lisansladik ve bedava olarak kullanımınıza sunuyoruz. mIRC 6.35 %100 Türkçe‘dir.

Özel Açıklaması: mIRC scriptlerinde en çok istenilen türkçe ve sadelik özelliklerini mircturkce.com olarak dikkate aldık ve sizler için özel olarak bu scripti hazırlattık. Tüm güvenlik kontrolleri yapılmış olan bu scripti güvenle kullanabilirsiniz. Sadelikten taviz vermeden ihtiyaç duyabileceğiniz bir kaç menü eklentiside unutulmamıştır.

Düzenleyen Editörümüzden Notlar: Türkçe mirc 6.35, dünyanın en çok kullanılan eş zamanlı sohbet programının son ve güncel versiyonu mirc 6.35’in bire bire Türkçe‘ye çevrilmiş hali..

mIRC 6.35’de Görülen Yeni Özelliker: mIRC, IRC chat programinin yapimcisi khaled mardam-bey, mIRC 6.35 Professional Edition’i tanitti…. Yeni versiyonda göze çarpan yenilikler, smilieslerin eklenmesi, sohbet odalarinda yazı, karakter, renk, büyüklük gibi karakterleri değiştirebilmek, nicklere resim atayabilme ozelliği mevcut.. bu haliyle mIRC bizlere java appletleri az çok anımsatıyor.

Program: mIRC
Boyut: 3.30 MB
Dil: Türkçe
Kullanım: Ücretsiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir