mIRC indir

Türkiye’nin en iyi mirc türkçe download sitesi olarak sizlere en iyi şekilde sohbet yapmanızı sağlayacak mIRC script programları sunuyoruz. Programların tamamı mircturkce.com mIRC scripting coder ekibi tarafından dizayn edilmiştir.

Türkçe mIRC 6.17

Mirc kullanıcılarının en çok tercih ettiği mIRC 6.17 versiyonu sade görünümü ve göz yormayan yapısıyla ideal bir chat programıdır. %100 Türkçe olan bu programı güvenle indirebilirsiniz.


Türkçe mIRC 6.3

Mirc Script versiyonlarından olan mirc 6.3 versiyonunun %100 Türkçe halini kullanıcılarımıza sunuyoruz. Türkçe mIRC 6.3, hızlı kurulumu ve sade görünümü ile ideal bir chat programıdır. Türkçe mirc 6.3 programı ile sohbet edebilir yepyeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.


Sohbet Script Programı

Sohbet Script Programı; içinde birçok özelliği barındıran, özel addolarla süslenmiş ve özel yapım olan bu programla sohbet etmeye doyamayacaksınız. Sohbet Script %100 Türkçe’dir.


Kameralı mIRC Programı

Kameralı mIRC Programı; mIRC üzerine kamera eklentisi eklenerek msn tarzında görüntülü chat yapma olanağı sağlamak amacıyla mIRC scripting ekibimiz tarafından tasarlanmıştır ve program %100 Türkçe’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir