mIRC 7.34

mirc 7.34

mIRC 7.34, yapımcısı khaled mardam-bey tarafından 18 Haziran 2014 tarihinde piyasaya sürülen mirc programının son sürümüdür. Yeni özelliklerle geliştirilen mIRC v7.34 programını ücretsiz indirerek mırc sohbet odalarımıza katılabilirsiniz.

Program: mIRC
Sürüm: 7.34
Kullanım: Ücretsiz (Freeware)

mIRC 7.34 sürümü ile kullanıcılar tarafından bildirilen bazı sorunlar giderildi ve diğer bazı yenilik, değişiklik, düzeltmeler yapıldı.

mIRC 7.34 Bazı Özellikleri ve Yenilikleri; (chrome ile çevrimi yapılmıştır)

Eğer görünürlüğünü artırmak için Switchbar düğmeleri tarafından kullanılan yazı stili ve boyutunu değiştirmek için izin veren bir Switchbar yazı seçeneği eklendi.

Birden SSL bağlantıları devam olduğunda Sabit SSL sertifikası parola iletişim kutusu birden çok kez görüntülenen.

) Gibi $ atan2 (as matematik tanımlayıcılar bir dizi eklendi, $ hypot () ve $ iki satır / ışınları kesiştiği noktayı döndürür) (kesişir.

Tablet dokunmatik ekranlarda onları daha kullanışlı hale getirmek için araç çubuğu ve switchbar düğmelerinin ekran boyutu değişti. Küçük ve büyük düğme boyutu şimdi de araç için geçerlidir.

Userhost-in-isimleri ve sunucu zaman sunucusu özellikleri eklendi CAP desteği.

Kilit iletişim SendMessage’i devre dışı bırakmak için yeteneği () desteği de dahil olmak üzere bir dizi yolla, genişletilmiş SendMessage () desteği.

Geçmişi Temizle özelliğini gibi treebar, switchbar, araç ve script editörü için arayüz ayarları gibi olmayan gizlilik ile ilgili ayarları, korumak için değiştirildi.

Onlar aktif olmasa bile imlecin altında bu tür diyaloglar liste kutuları gibi arayüz elemanları, çalışmak için fare tekerleği desteği uzatıldı.

/ Server komutu belirtilen orijinal adresi dönmek için bir $ servertarget tanımlayıcı eklendi.

Geliştirilmiş sunucu şifreleri servers.ini ve kanallar listesinde saklanır yönlü kilit şifreleri mirc.ini saklanır.

Bir $ girişi () $ dönüş yok / $ düzenle / açılan kutular için iptal zorlar ‘f’ anahtarı eklendi.

Diğer değişiklik ve hata düzeltmeleri.

Bütün bunlarla beraber toplamda son mirc sürümünden bu yana yaklaşık 80 değişiklik yapılmıştır.

mIRC programının en yeni sürümü olan 7.34 versiyonunu yalnızca mircturkce.com ve mirc resmi sitesi mirc.com üzerinden download ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir