Instagram Şifre Kırma

İnstagram Şifre Kırma işlemini nasıl gerçekleştirebilirim?” sorusuna aşağıdaki bilgilerle çözüm bulabilirsiniz.

İnstagram şifre kırma işlemi nasıl yapılır? İnstagram şifre kırma programı ile skype şifresi nasıl kırılır? Çalınan instagram hesabı nasıl geri alınır? İnstagram şifremi unuttum ne yapmalıyım?

İnstagram şifresi değiştirmek veya öğrenmek için aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Instagram şifremi unuttum ne yapmalıyım?

Eğer instagram hesabınızın şifresini unuttuysanız instagram programı girişinde veya instagram web sitesinde giriş yaparken “şifreni mi unuttun” seçeneğini tıklayın. Gelen ekranda e-posta veya kullanıcı adı seçeneğinde mailinizi veya kullanıcı adınızı yazınız. Instagram hesabınızdan mailinizi yazdığınızda ara diyeceksiniz. “Şifre yenileme ile e-postası gönder” seçeneğine tıkladığınızda “e-posta gönderildi” yazacak ve altında hesabınıza e-posta gönderildiği işleme devam etmek için mail adresinize gitmeniz gerektiği notu belirecektir. Instagram web sitesinde kullanıcı adı yazılarak şifre hatırlatma yapılması istendiğinde şifre yenileme bağlantısının mail adresinize gönderildiği bilgisi yer alır. Bu bilgide mail adresinizi hatırlamanız için mail adresinizin baş ve son harfi yer alır. E-posta adresinize gittiğinizde ise “merhaba x, instagram hesabınızın şifresini yenilemek için bir talep aldık. Bunu siz yapmadıysanız, bize bildirin” yazacaktır” Hemen yanında ise “şifreyi değiştir” yazan seçeneğe tıkladığınızda instagram sitesinde yeni şifre ve yeni şifre tekrarı alanlarına unutmayacağınız bir şifreyi yazıp “şifreni yenile“yi tıkladığınızda unuttuğunuz instagram şifresini yenisiyle değiştirmiş olacaksınız. Şifren yenilendi! uyarısıyla birlikte artık instagram hesabınıza yeni şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Instagram kullanıcı adını unuttum ne yapmalıyım?

Eğer instagram kullanıcı adınızı unuttuysanız yukarda yazdığımız instagram şifremi unuttum yazısındaki işlemleri aynen uygulayacaksınız. Hatırlatma kısmına e-posta adresinizi yazdığınızda mailinize gelen “şifreyi değiştir” seçeneğinden yeni şifre belirlediğinizde kullanıcı adınız ekranda yazacaktır.

Instagram e posta hesabımı unuttum ne yapmalıyım?

Eğer instagrama giriş yaptığınız e-posta adresinizin hangisi olduğunu hatırlamıyorsanız tüm mail adreslerinizi tek tek kontrol edip gelen mailleri kontrol ederek veya yukardaki şifremi unuttum yazısından kullanıcı adınızı yazıp sayfaya gelen “mailinize şifre değiştirme bağlantısı gönderilmiştir” ekranında mail adresinizin baş ve son harflerinin yazdığı ekrandan mail adresinizi hatırlamaya çalışınız. Eğer mail adresi şifrenizi unuttuysanız e-posta şifresini unuttum konumuza bakabilirsiniz.

Program: İnstagram Şifre Kırıcı
Dil: Türkçe
Kullanım: Ücretsiz
Alternatif: Alternatif Link

Not: İnstagram şifre kırma işlemini kötü yönde kullananlar için tasvip etmiyoruz.

191 Yorum “Instagram Şifre Kırma

  1. Benim.adima gizlibir hesap alinmis kapnmiyor neyspmaliyim arkadaslar lutfen hesabi calmaliyim yardim edermisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir